Lepší místo ve škole

VIII. B chce zlepšit školní prostředí

Žákům  naší  školy není lhostejné prostředí,  ve kterém se učí, a rádi by ho vylepšili.  Proto se třída 8. B rozhodla zapojit do projektu Lepší místo ve škole, který bude probíhat na základních školách v Jablonci nad Nisou.

Projekt žákům pomůže zlepšit nejen jejich školu nebo její okolí, ale ještě se naučí pracovat v týmu, prezentovat své představy a získají další potřebné dovednosti. A pokud naše škola bude mezi prvními dvěma nejlepšími školami, tak na svůj projekt dostane i finance. Finančním partnerem projektu je Nadace JABLOTRON.

1. 11. 2018  třída  8. B  absolvovala  1. prezentaci,  kterou   představila   garantka programu paní Mgr. Michala Kubíčková. Nyní je čeká představení projektu ostatním třídám a zadávání nápadů na možná zlepšení do internetového formuláře www.lepsimisto.cz.

Datum publikování: 06.11.2018 | Datum akce: | Autor: Dana Balochová