Mapa školy

V průběhu února proběhne na naší škole dotazníkové šetření Mapa školy.

Vážení rodiče, žáci, zaměstnanci,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří, nad čím bychom se mohli zamyslet a co bychom měli případně změnit, nám musíte říct Vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník. Děti a zaměstnanci tento dotazník vyplní ve škole a rodiče ho dostanou domů.

Šetření probíhá elektronickou formou, nebo prostřednictvím tištěného dotazníku. Menší žáci vyplní tištěný dotazník, od 5. třídy elektronický. Rodičům posíláme tištěný dotazník. Pokud někomu tištěná varianta dotazníku nevyhovuje, napište nám (admin@zskokonin.comdudova@zskokonin.com) a zašleme Vám přístupy do on-line aplikace.

Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Důležité jsou pro nás i Vaše nepříjemné připomínky, které budeme brát v úvahu při celkovém vyhodnocování. Vyplněné papírové dotazníky budou vybírány učitelem v jednu chvíli, navíc budou ve školách vytvořeny schránky na dotazníky. Vyplněný dotazník můžete také zaslat přímo společnosti Scio na adresu: Scio, Mapa školy, Pobřežní 34, Praha 8, 186 00. Zájemci mohou zvolit i variantu vyplnit dotazník elektronicky.

Vyplněný papírový dotazník doručte prosím nejpozději do 14. 2. 2020, elektronické dotazníky vyplňte nejpozději do 21. 2. 2020.

Výsledky zveřejníme v dubnu na webových stránkách školy.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Děkujeme za Vaše názory i Vaši pomoc.

Mgr. Lea Šmídová, ředitelka školy

Datum publikování: 29.01.2020 | Datum akce: | Autor: Dita Dudová