První měsíc ve škole

Září v prvních třídách

Žáci I.A se seznamují s novým prostředím a kamarády

Třetí den nového školního roku přinesl prvňákům mnoho úkolů. V novém prostředí bylo náročné nezabloudit, najít svoji třídu i šatnu. Prohlídka celé školy včetně návštěv tříd se vyplatila. Prvňáčci už vědí, kde co je, a také poznali nové kamarády. O polední přestávce je čekala procházka do školní jídelny, kde je uvítaly usměvavé kuchařky s dobrým obědem.

První měsíc v 1.B

Naši noví prvňáci se mají čile k světu. Nebojácně se pustili do práce a za pouhý měsíc školní docházky už toho zvládnou opravdu hodně. Seznamují se s písmenky a začínají číst slova, hrají písmenkové pexeso, umí již pěkné básničky, hbitě počítají první příklady a nebojí se ani slovních úloh. Dokáží pozorně poslouchat pohádku, ale i sami vyprávět své zážitky. V září už několikrát popřáli kamarádům k narozeninám a svými obrázky si vyzdobili třídu i šatnu.

Datum publikování: 11.10.2018 | Datum akce: | Autor: Jana Patková, Dana Loudová