Výlet na hrad

I. B a III. B na Kosti

V půlce května se žáci I. B a III. B vydali na perlu Českého ráje - hrad Kost, kde pro ně byl připraven velmi atraktivní program. Po dětské prohlídce hradu následoval hradní trojboj. Žáci stříleli z luku, házeli sekyrkou a přetahovali se lanem. Ani učitelé se nenechali zahanbit. Pod hradem již ale čekal na děti sokolník, který jim předvedl své umění s rarohem, poštolkou a kánětem. Výkřiky úžasu a potlesk nebraly konce. Každý žák si mohl při rozloučení pohladit moudrého výra. Závěr výletu patřil šermířům a jejich ohňovému představení. Tančila i paní učitelka a nejodvážnější děti z III. B šermovaly s hlavním hrdinou. V hradním obchůdku žáci nezapomněli nakoupit cenné suvenýry pro maminku a plni zážitků odjížděli domů.

Datum publikování: 18.05.2019 | Datum akce: | Autor: Dana Loudová, Danuše Hozdová